Інтернет-магазин одягу для вагітних та годуючих
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Які засоби гігієни потрібні новонародженому

Які засоби гігієни потрібні новонародженому

Поки малюк росте в животі, майбутня мама уявляє, як за ним доглядатиме і що потрібно буде купити. Пропонуємо кілька порад про те, що буде корисно малюкові в перші тижні та місяці життя.

При догляді за новонародженим потрібно віддавати перевагу тим продуктам, які містять найменшу кількість хімічних добавок та піноутворюючих ПАР. Шкіра новонароджених характеризується більш тонким роговим шаром та епідермісом. Тому застосування невідповідного продукту може збільшити ймовірність втручання у природні фізіологічні функції шкіри, спричинити подразнення або навіть алергічні реакції.

Гігієна новонародженого: що потрібно

  1. Якісні підгузки, які затримують рідкі екскременти.
  2. Ніжні серветки.
  3. Ватні тампони.
  4. Ніжна паста, бажано на водній основі, для щоденного змащування під час перевдягання.
  5. Захисна паста з урахуванням оксиду цинку від подразнення.
  6. Дитячий миючий засіб без подразнюючих речовин.
  7. Набір кистей та ножиць.

Гігієна новонародженого: перші дні

Підмивання новонародженого в перші дні життя або до відпадання пуповини проводять шляхом обмивання тільки статевих органів просто ватою, змоченою у теплій воді. Але яке мило використовуватиме миття новонародженого?

За бажання можна використовувати м'який миючий засіб. Радимо віддавати перевагу масляним складам, так як вони також мають зволожуючу, пом'якшувальну і захисну дію. Зверніть увагу на продукти, у складі яких є лаурил або лауретсульфат натрію. Цілком допустимі і засоби на основі бетаїну, динатрію лауроамфодіацетату, децилглюкозиду та набагато менш агресивних компонентів.

Гігієна новонародженого: як доглядати

Для багатьох молодих мам досвід купання може бути складним: це крихітне створення в руках може викликати чимало страхів. Засмучуватись не потрібно, і якщо є можливість, не варто нехтувати допомогою бабусь. Купати дитину завжди краще до їжі та бажано ввечері, тому що це сприяє нічному відпочинку.

Потрібно стежити за кількістю миючого засобу – його має бути зовсім небагато. І потрібно добре розбавляти його водою, у тому числі тому, що дитині не потрібно особливо пахнути після купання. Малюки вже природним чином випромінюють чудовий запах! Вибирати краще чисті продукти, без консервантів та ароматизаторів. Воно ж підійде і для миття голови. Враховуючи кількість волосся у новонародженого, для них спеціальний шампунь буде абсолютно зайвим.

Згадаємо і про важливість у щоденній гігієні новонародженого вологих серветок та підгузків. Перші використовують у «аварійних» ситуаціях, тобто переважно поза домом, коли буває складніше мати доступ до води. Їх теж потрібно вибирати з обережністю: з мінімум ароматизаторів. Що ж до вибору підгузків, то вони повинні мати властивість вбирати, але не дратувати. Найкращі дитячі підгузки виготовлені з дихаючого матеріалу з широким отвором.

Коментарі

Написати коментар