Інтернет-магазин одягу для вагітних та годуючих
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Зручна білизна при годуванні

Зручна білизна при годуванні

Багато жінок ще під час вагітності купують спеціальні бюстгалтери для годування, оскільки вони дуже комфортні, натуральні та добре підтримують груди. Якщо вам потрібна нова білизна, це рішення цілком виправдане. Але потрібно бути готовою, що після пологів розмір грудей може збільшитися ще за рахунок припливу молока. І тоді знадобиться знову вирушити за покупками. Тому не варто робити зайві запаси білизни. А при купівлі обов'язково приміряти його.

Види білизни для годування груддю

Існує кілька видів бюстгалтерів для годування:

 1. Бюстгальтер із застібкою спереду. Це найпоширеніший вид бюстгальтера для годування. Він має застібку спереду. А тому легко та швидко розстібається однією рукою для зручного доступу до грудей.
 2. Бюстгальтер з верхом чашки, що відстібається. Цей тип бюстгальтера має верхню частину чашки, яку можна відстебнути, не знімаючи всього бюстгальтера, що дозволяє зручно відкрити груди для годування.
 3. Безшовні бюстгальтери для годування. Такі моделі не мають швів та забезпечують м'яку та комфортну підтримку грудей. Вони передбачені спеціальні отвори для доступу до грудей.
 4. Сліп-модель бюстгальтера. Цей вид бюстгальтера не має застібок та складається з еластичної тканини. Він носиться, як звичайний бюстгальтер, але розтягується за потреби для годування.
 5. М'який бюстгальтер. Ця модель бюстгальтера не має жорсткої проводки та додаткової підтримки. Він ідеальний для комфортного носіння під час сну або ніжної підтримки протягом дня.

При виборі найбільш підходящої моделі обов'язково точно визначте розмір. І перевірте за допомогою приміряння, наскільки ваш вибір комфортний.

Як вибирати білизну для годування

При виборі зручної білизни для годування груддю слід звернути увагу на декілька основних критеріїв:

 1. Особливі моделі для матерів-годувальниць найбільш комфортні, оскільки забезпечують легкий доступ до грудей і підтримку під час годування. Але в деяких випадках жінки роблять вибір на користь інших моделей, виходячи з особистих уподобань.
 2. М'яка та еластична тканина. Ідеально підходить білизна з натуральних матеріалів, таких як бавовна чи бамбук, з додаванням еластану для гарної розтяжності та комфорту.
 3. Без кісточок. Уникайте бюстгальтерів із кісточками, тому що вони можуть неприємно впиватися в груди та обмежувати її рух.
 4. Регульовані бретелі. Вибирайте білизну з регульованими бретелями для кращої підтримки грудей та можливості налаштування під свої індивідуальні потреби.
 5. Простота використання. Зверніть увагу на бюстгальтери з простими механізмами застібки, такими як гачки або кнопки, що дозволить вам швидко та легко відкрити та закрити доступ до грудей під час годування.
 6. Зручний крій. Вибирайте білизну з комфортним кроєм для ваших грудей, який підтримує її форму та знижує можливість протікання молока.

Пам'ятайте, що ви – особлива. А тому універсального рішення не існує. Можна прислухатися до загальних порад. Але при виборі обов'язково експериментуйте з різними моделями та брендами, щоб знайти ту саму ідеальну білизну для себе.

Коментарі

Написати коментар

Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber